ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

الكاتب: | تاريخ: ٢٠ سبتمبر ٢٠٢٣

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı itibarı ile Üniversitemiz yeni bir yazılım programına geçmektedir. Tüm öğrencilerin bilgileri yeni yazılıma aktarılmış olup ubs.omu.edu.tr adresinden girişler kapatılacaktır.

Üniversitemize 2023-2024 öğretim yılı öncesi kayıtlanan öğrencilerimiz, online öğrencilik işlemelerini(Ders kaydı gibi) https://ubys.omu.edu.tr bağlantısından yapabilirler, parolalarını unutanlar https://parola.omu.edu.tr bağlantısı ile yeni parola oluşturabilirler...

Üniversitemize 2023-2024 öğretim yılında kayıtlanan tüm öğrenciler https://parola.omu.edu.tr bağlantısından, hesap oluşturabilir ve parolalarını değiştirebilirler.

Parolalarını oluşturan öğrencilerimiz https://ubys.omu.edu.tr/ adresinden giriş yapabilirler.

  • Öğrenci numaranızı öğrenmek için buraya tıklayınız.

  • Parola oluşturma aşamasında sorun yaşayan öğrencilerimiz ubysdestek@omu.edu.tr adresine ekran görüntüsü ile e-posta göndererek destek alabilirler.

Aşağıdaki adımları takip ederek Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hesap oluşturulduğunda, eposta adresiniz de oluşacaktır, eposta adresiniz: ogrenci_no@stu.omu.edu.tr şeklindendir...

Eposta hesabınıza girmek için https://accounts.google.com/ , adresinden bağlanıp

Hesap adı olarak ogrenci_no@stu.omu.edu.tr, parola olarak, OMÜ tek hesap parolanızı girebilirsiniz...

Güz yarıyılı için ödeme yapan öğrencilerin tahsilat bilgileri yeni yazılım harç ekranlarında görünmektedir. Ders kayıtları ubys.omu.edu.tr adresinden yapılacaktır.

Güz dönemi ödemeleri 14 EYLÜL-06 EKİM 2023 tarihleri arasında T.Halk Bankasının tüm atm ve şubelerinden online yapılabilecektir.